O nás

Také patříte k těm co nemají dokonalou prostorovou představivost a proto nemáte mapu světa v hlavě? V paměti bloudíte po mapě a ne a ne si vybavit, kde leží Burundi, o kterém vám vyprávěli známí, vlastně ani nevíte, jak jsou vedle sebe uspořádány ostatní státy Afriky. Také si nejste úplně jistí, který z krajů České republiky je největší nebo kde hledat jednotlivá okresní města? Tak přesně tento nepříjemný pocit při tápání a touha poznat a správně určit směr a místo kdekoliv na světě nebo u nás v Česku, nás přivedl k myšlence vytvořit jednotlivé kontinenty a státy v reálné podobě jako dřevěnou skládačku z překližky - puzzle.

Náš e-shop je:

  • pro ty, co rádi skládají puzzle a ještě se při tom chtějí něco naučit
  • do bytu originální dekorace na zdi s praktickým využitím
  • pro studenty, kteří mají chaos v zeměpisu a potřebují mít stále na očích všechny kontinenty, aby věděli, které státy Evropy patří do Evropské unie, které země jsou na africkém kontinentu a pro každého, kdo chce mít prostě jen přehled o Zemi.
  • pro cestovatele, kteří rádi označují místa na mapě, která už navštívili a která je ještě čekají.

 

Naše mapy Vám udělají radost a po každé návštěvě, pro vás významného místa, ať už v Čechách nebo zahraničí s chutí správně zapíchnete vlaječku a na otázku ZNÁŠ SVĚT? už můžete odpovědět ANO ZNÁM!

 

z-text